×

Ak Parti Artvin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (530) 287 28 56

 • Birlikte Başardık!
  Artvin AK İcraatlar
 • İlimize ve Ülkemize Geçmiş Olsun

  Artvin İl Başkanı Av. E. Erkan Balta bölgemizde yaşanan sel felaketi ile ilgili bir mesaj yayınladı.
  Teşkilat
 • Gelin Suriye’deki yangını söndürelim

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dünyaya çağrıda bulunuyorum; gelin Suriye'deki bu yangını söndürelim, Suriye halkının acılarını dindirelim. Bu insanlara zulmedenlere, masum sivilleri katledenlere artık 'dur' diyelim" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Karayolları Bölge Müdürü İlimize Teknik İnceleme Ziyaretinde Bulundu

  Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayram Çavuş İlimize teknik inceleme ziyaretinde bulundu. Teknik inceleme ziyaretine Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve Meclis üyelerimiz nezaret etti.
  Teşkilat
 • İlçe Kadın Kolları Başkanlarına Plaket

  Başarılı olan İlçe Kadın Kolları Başkanları'na plaket taktim edildi.
  Teşkilat
 • Sayın Kışla’dan Başarılı Köy Başkanlarına Plaket

  Toplantıya katılan köy başkanlarına ve katılamayan köylerinde ilçe başkanlarına Milletvekili Sayın Dr. İsrafil KIŞLA tarafından plaket taktim edildi.
  Teşkilat
 • Kendi kongrelerine gitmeye korkuyorlar

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "1 Kasım'a giderken 'Parlamento'da beşinci parti çıkacak' diye söylenti yayanlar, şimdi kendi kongrelerine gitmeye korkuyorlar, kendi iç hesaplarıyla uğraşıyorlar" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Damar Festivalinde Görkemli Karşılama

  7 Haziran yaklaşırken AK Parti’de Artvin de 2-0’a konsantre olmuş durumda. Oldukça yoğun şekilde seçim çalışmalarını sürdüren Dr. İsrafil KIŞLA ve Vedat KİBAR Murgul Damar festivaline katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Tribünlerdeki vatandaşların alkışlarıyla alana gelen iki adaya gösterilen ilgi görülmeye değerdi.
  Teşkilat
 • AK Partide Tempo Her Geçen Gün Artıyor

  7 Hazirana sayılı günler kala AK Parti’de tempo her geçen gün artıyor, Adaylardan hali hazırda milletvekilliği de devam eden İsrafil KIŞLA bir yandan yapımı tamamlanan hizmetlerin açılışlarını yaparken diğer yandan dan seçim çalışmalarını sürdürürken Vedat KİBAR ise oldukça yoğun bir tempo ile seçim ziyaretlerini gerçekleştiriyor.
  Teşkilat
 • Herkesin hükümeti olacağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Seçim akşamı balkon konuşmamda çerçevesini çizdiğim üzere herkesin hükümeti olacağız. Sevgi tohumu ekeceğiz, sevgi çınarları büyüteceğiz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Hizmette Durmak Yok Yola Devam

  Oldukça yoğun bir şekilde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti’de milletvekili adayları Dr. İsrafil Kışla ve Vedat Kibar seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine devam ederken, açılışlara da devam ediyor.
  Teşkilat