• ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  YEŞİM BOLLUK

  2009 Tarihinden itibaren Ak Parti Teşkilatlarında görev almaktayım.6 seçim SKM Başkanlığı görevinde yer aldım.İl sekreterliği tanıtım medya ,Seçim işleri birim başkanlıkları ve 2017 yılından itibaren halen Teşkilat Başkanlığı görevini icra etmekteyim.Anadolu Üniversitesi Ön Lisans Spor yönetimi Bölümü son sınıf öğrencisiyim.Kort Tenis Antrenörüyüm.2 çocuk annesi ve evliyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  FATİH TAHTALI

  14.03.1978 yılında Artvin Merkez de doğdum. İlköğretim ve lise eğitimini Artvin Merkez de tamamladım. Daha sonra Atatürk Üniversite İnşaat Mühendisliğinden 2000 yılında mezun oldum. 2001 yılında Afyon da kısa dönem olarak askerliğimi yaptım. 2001 yılından 2006 yılına kadar Yüksel İnşaat A.Ş inde çalıştım. 2007 yılının sonunda Artvin’e dönerek kendi şirketimi kurup proje ve Tahattüt işleri yapmaya başladım. 2007-2009 yılları arasında Ak Parti Artvin İl Başkanlığında İl Başkan Yardımcısı olarak Görev aldım. 2011 yılında Kurulan İl Yönetiminde Tekrar Yönetime girerek İl Teşkilat Başkanı olarak başladım ve halen görevime devam etmekteyim. İnşaat Mühendisleri odası Artvin İl Temsilcisiyim. Artvin spor kulübü başkanlığı görevimi yürütmekteyim. Okul yıllarında Güreş, Hentbol ile ilgilendim. Halen Kayak sporuna devam etmekteyim. Orta düzeyde Rusça biliyorum. 2008 yılında psikolog Fatma Yağcıtekin ile evlendim iki kız çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  YÜKSEL KANTAR

  49 Yaşında,Evli,2006 yılında üye oldu,2011 Yılında milletvekili aday adayı oldu,Teşkilatta Kat bina sorumlulugu,İl tanıtım ve medya başkanlığı ,ilçe koordinatörlüğü ve hale n mevcut yönetimde il yerel yönetimler Başkanlığını icra etmektedir.Yerel gazetelerde köşe yazıları bulunmaktadır.Bir dönem İlimyayma cemiyeti Artvin Şube Başkanlığı ,Kent Konseyi kurucu üyesi ve imam hatip okulları il koordinatörü görevlerinde bulunmuştur..Esnaf olması münasebetiyle çevresi geniştir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SEVİM CİCİOĞLU

  1973 Doğumlu,Uzun yıllar esnaf olduğundan kendi mahallesinde sevilen ve sempatik ,ikili ilişkileri cok kuvetli biridir.halk eğitim merkezinde 10 yıl el sanatları usta öğreticiliği yapmıştır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  İDRİS TAŞKIN

  52 Yaşında ,evil,fazilet partisinde belediye meclis üyesi iken 2001 yılında Ak Partiye geçti.Teşkilatta kat-bina sorumlusu,ilçe kordinatörü ve halen İl Ekonomi İşleri Başkanlığını yürütmekte.Sonderece sorumluluk sahibi,çalışkan ve görev adamıdır.Trabzon kökenli olduğundan hemşehrileri üzerinde etkilidir.Geniş bir aile yapısına sahiptirler.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  KADEM ALTUN

  1962 doğumlu, Evli ,Sağlık Bakanlığı Artvin Sağlık Müdür Yardımcılığı(İdari Mali İşler,Hukuk İşleri,personel) Artvin Çoruh Üniversitesi 2012 Aralık -2016 Temmuz Genel Sekreter Emeklilik 2016 Temmuz Artvin Çoruh Üniversitesi Genel Sekreteri iken Avukatlık Stajı 2016 Ekim -2017 Ekim (Artvin Barosu)Avukatlık Stajını tamamlamıştır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  TURGUT SARI

  44 Yaşında,Evli,2006 da partiye üye oldu.Teşkilatta Sandık KUrulu üyeliği,SKM Program sorumlusu,İlçe Koordinatörü ve halen mevcut yönetimde Halkla İlişkiler Başkanlığını yürütmektedir.Çalışkan ve Sorumluluk sahibidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  FEVZİ GENÇ

  1964 doğumlu,İmamlık yaptı.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  KEMAL ŞİMŞEK

  46 Yaşında,Evli ,2011 yılında üye olmuştur.Teşkilatta Kat/bina sorumlusu,İlçe Koordinatörü ve halen mevcut yönetimde İl Mali İşler Başkanlığını icra etmektedir. Hodlular dernek üyeliği vardır.Köy ve Artvin de önemli miktarda bulunan köylü çevresi üzerin de oy artışı sağlanması için cidi bir çaba göstermiştir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  SİNAN ODABAŞ

  Evli ,2015-2016 Yıllarında Saddet Partisi Düzce İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapmıştır.Üniversite yıllarından beri aktif siyaset içerisinde bulunmuştur.Dürüst ve Çalışkan biridir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ORHAN CELAL BAYAR

  1956 Doğumlu ,Evli,Milli Eğitimde Öğretmenlik ve idarecilik yaptı.Çevresinde Milli Eğitim camiasında sevilen birisidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MAKSUT KOÇAK

  1982 Artvin Merkez doğumlu Maksut KOÇAK, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesin de Lisans eğitimini yabancı dilde (İngilizce) İletişim dalında tamamladı.Çeşitli Uluslararası Öğrenci topluluklarında etkin görevlerde bulunan Koçak’ın Yerel gazeteler ve çeşitli haber sitelerinde makaleleri yayınlanmaktadır.Uzun yıllar Ar-Ge, Tanıtım Medya İl Başkan yardımcılığı ve Sosyal Medya İl Koordinatörlüğünü yürüten Maksut KOÇAK aynı zamanda Ak Parti Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı Artvin Koordinatörlüğü görevini üstlenerek programın uygulanmasını sağlamıştır.KOÇAK şuanda Ak Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  GÖKHAN TOPÇUOĞLU

  41 Yaşında ,Evli,2011 yılında parti üyesi oldu.Artvin Dawm Sendromlular derneği kurucusu.Teşkilatlarda okul /bina sorumlusu, İlçe Koordinatörü,S KM Başkan Yrd.İl Ekonomi işleri Başkanlığı ve halen yönetimde Tanıtım Medya Başkanlığını icra etmekte.Sondaj ve İş güvenliği alanında 35 kişiyi istihtam edildiği şirket sahibidir.