• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  FİKRET ERDOĞAN

  46 Yaşında ,2004 yılında parti üyesi oldu.Artvinliler Vakfı üyesi,Evli.Teşkilatta sandık kurulu üyeliği,İl Mali işler başkanlığı,SKM Başkan yardımcılığı,iİlçe koordinatörlüğü, il Siyasi Hukuk işleri Başkanlığını halen mevcut yönetimde icra etmektedir.Çevresinde ve köyünde sevilen ,sakin ,uyumlu bir kişiliğe sahiptir.Sadece seçim dönemlerinde değil aktif olarak tüm parti çalışmalarında yer almaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  TURGUT SARI

  44 Yaşında,Evli,2006 da partiye üye oldu.Teşkilatta Sandık KUrulu üyeliği,SKM Program sorumlusu,İlçe Koordinatörü ve halen mevcut yönetimde Halkla İlişkiler Başkanlığını yürütmektedir.Çalışkan ve Sorumluluk sahibidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  YUNUS AVCİ

  1991 Şavşat doğumlu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mevzunu.Yüksek Lisansını Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.Serbest avukatlık yapmakta.Evli.Merkez İlçe Yönetim Kurulunda Teşkilat Başkanı.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SIDDIK DALKILIÇ

  32 yaşında,Bekar,2009 yılında parti üyesi oldu.Edebiyat fakültesi son sınıf öğrencisi.Gazete köşe yazarı.Sosyal biri.Artvin de en fazla nüfusa sahip olan Ortaköylü olup ,sosyal medyayı çok etkin kullanmaktadır.Parti görüşlerimizin sosyal medyada yer bulmasını sağlamaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  EBRU YILDIRIM KÜÇÜK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  İSHAK YILDIRIM

  1963 Borçka doğumlu.Artvin Kazım Karabekir Lisesinden mevzun.Kamudan emekli.Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Yönetiminde 4.dönem görev yapmakta.Evli ve üç çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  KADEM ALTUN

  1962 doğumlu, Evli ,Sağlık Bakanlığı Artvin Sağlık Müdür Yardımcılığı(İdari Mali İşler,Hukuk İşleri,personel) Artvin Çoruh Üniversitesi 2012 Aralık -2016 Temmuz Genel Sekreter Emeklilik 2016 Temmuz Artvin Çoruh Üniversitesi Genel Sekreteri iken Avukatlık Stajı 2016 Ekim -2017 Ekim (Artvin Barosu)Avukatlık Stajını tamamlamıştır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  İDRİS TAŞKIN

  52 Yaşında ,evil,fazilet partisinde belediye meclis üyesi iken 2001 yılında Ak Partiye geçti.Teşkilatta kat-bina sorumlusu,ilçe kordinatörü ve halen İl Ekonomi İşleri Başkanlığını yürütmekte.Sonderece sorumluluk sahibi,çalışkan ve görev adamıdır.Trabzon kökenli olduğundan hemşehrileri üzerinde etkilidir.Geniş bir aile yapısına sahiptirler.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  FEVZİ GENÇ

  1964 doğumlu,İmamlık yaptı.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  KEMAL ŞİMŞEK

  46 Yaşında,Evli ,2011 yılında üye olmuştur.Teşkilatta Kat/bina sorumlusu,İlçe Koordinatörü ve halen mevcut yönetimde İl Mali İşler Başkanlığını icra etmektedir. Hodlular dernek üyeliği vardır.Köy ve Artvin de önemli miktarda bulunan köylü çevresi üzerin de oy artışı sağlanması için cidi bir çaba göstermiştir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  SİNAN ODABAŞ

  Evli ,2015-2016 Yıllarında Saddet Partisi Düzce İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapmıştır.Üniversite yıllarından beri aktif siyaset içerisinde bulunmuştur.Dürüst ve Çalışkan biridir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ORHAN CELAL BAYAR

  1956 Doğumlu ,Evli,Milli Eğitimde Öğretmenlik ve idarecilik yaptı.Çevresinde Milli Eğitim camiasında sevilen birisidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  KEZİBAN DEMİR KOPUZ

  34 yaşında, 2015 yılında parti üyesi oldu.Evli.Teşkilatta sandık kurulu üyeliği,kat sorumluluğu,il Eğitimcisi,İl hukukcusu ,İl sekreterliği ve İl İnsan Hakları görevini üslendi. Sorumluluk sahib, ikili ilişkilerinde sonderece samimi biridir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  NEZAHAT AYIK OKUR

  31 Yaşında ,Evli,2015 yılında partiye üye oldu.Teşkilatta Ka müşahit ve Ekonomi işlere başkanlığını yaptı.Mevcut yönetim kurulu üyesi