• ×

  İlçe Başkanı

  ABDÜLBAKİ KAYACAN

  Yusufeli

  1959 YILINDA ARTVİN İLİ YUSUFELİ İLÇESİ ÇAĞLAYAN KÖYÜNDE DOĞDUM. İLK OKULU KÖYÜMDE, LİSE ÖĞRENİMİMİ ERZURUM İMAMHATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM. 1980 YILINDA İMAM-HATİP OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 1989 YILINDA MEMUR OLARAK YUSUFELİ MÜFTÜLÜĞÜNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM VE 2006 YILINDA ARTVİN İL MÜFTÜLÜĞÜ İDARE VE MALİ İŞLER KISIM ŞEFİ İKEN EMEKLİ OLDUM. EMEKLİ OLDUKTAN SONRA AK PARTİ YUSUFELİ İLÇE TEŞKİLATINDA 9 YIL GÖREV YAPTIM VE 2017 YILI 11. AYINDA İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ETEMŞAH COŞKUN

  Şavşat

  1949 Şavşat doğumluyum ilkokulu kendi köyüm olan pınarlı köyünde ortaokulu Şavşatta okudum.Daha sonra Artvin erkek ilköğretmen okulunu 1971 yılında mezun oldum.Diyarbakır Hozna,Artvin Yusufelinde öğretmenlik yaptım. Açıköğretim fakültesini bitirdim. Şavşat pınarlı köyünden 1998 yılında müdür olarak emekli oldum.Daha sonra köyümde muhtar olarak devam ettim.2008 yılından beride Akparti yönetiminde görev aldım.Şimdi ise Akparti Şavşat ilçe başkanlığını yürütmekteyim.Evli beş çocuk babasıyım.Meslek hayatım çok başarılı geçmiştir.Üç taktir belgesi 1 aylıkla ödüllendirilme,kademe ilerlemesi, meslek onur belgesi, İl şiir yazma 1.lik ödülü,öğretmenler arası öykü yarişması 1.lik ödülü kazandım.Şiir yazmaktayım 210 şiirim vardır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLYAS GÜVEN

  Hopa

  06.03.1971 TARİHİNDE RİZE DE DOĞDU.İLKOKUL ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİNİ HOPA VE BOLU DA TAMAMLADI.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET VE HALKLA İLİŞKİLER MEZUNUDUR.ÇEŞİTLİ ZAMANLARDA YÜKSEK OKUL VE HALK EĞİTİM MERKEZLERİNDE İTHALAT İHRACAT UYGULAMALARI VE DIŞ TİCARET UYGULAMALARI KONULU DERSLER VE SEMİNERLER VERMİŞTİR.DÖRT YIL SÜRE İLE HOPA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTI.HOPA VE İZMİR DE GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET SEKTÖRÜNDE AKTİF OLARAK FAALİYETLERDE BULUNMAKTADIR. 2009 YILINDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK AKTİF SİYASET HAYATINA BAŞLAMIŞTIR 25.01.2012 TARİHİNDEN BU YANA İKİ DÖNEMDİR İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEDİR. EVLİ VE ÜÇ KIZ ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA BAYRAKTAR

  Ardanuç

  01.11.1982 TARİHİNDE ARDANUÇ DOĞDU İLK ÖĞRETİMİNİ ARDANUÇ TA ORTA ÖĞRETİMİNİ KARABÜK İMAM HATİP OKUDUM, LİSE ARDANUÇ ÇPLİSESİNDE DE TAMAMLADIM ARDANUÇ TA ESNAFLIK YAPIYORUM. AK PARTİ TEŞKİLATINDA GEÇLİK KOLLARINDA GÖREV ALDIM, AK PARTİ YÖNETİMDE GÖREV ALDIM.24.07.2015 TARIHINDE ATAMA OLARAK İLÇE BAŞKANI OLDUM 5.OLAN KONGREDEN TEKRAR SEÇİLİP GÖREVİME DEVAM EDİYORUM..

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMÜR RIFAT POSHOROĞLU

  KemalPaşa

  1979 hopa doğumluyum ilk ve orta okulu hopada liseyi ankarada okudum. Askerliğimi kıbrısta yaptım askerlikten sonra kemalpaşa esnaflık yapmaya başladım 2010 yılında AK PARTİ de görev almaya başladım.2013 ten beri ilçe başkanlığı yapıyorum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAMİ GÜLSÜYÜ

  Murgul

  1978 YILINDA BOÇKADA DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ BORÇKA ANBARLI Y.İ.B.O ' DA OKUDU. LİSE EĞİTİMİ MURGUL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE OKUDU. 1997 YILINDA KOCAELİ MESLEK YÜKSEK OKULUNA GİRDİ. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE BAŞKANLIĞI YAPTI.AKPARTİ DE 2001 YILINDA SİYASETE BAŞLADI MURGUL GENÇLİK KOLLARI KURUCU BAŞKANLIĞI YAPTI.GEÇMİŞ YILLARDA AKPARTİ TEŞKİLAT BAŞK. YAPTI. TİCARETLE UĞRAŞMAKTA EVLİ 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEVİM CİCİOĞLU

  Merkez

  1973 Doğumlu,Uzun yıllar esnaf olduğundan kendi mahallesinde sevilen ve sempatik ,ikili ilişkileri cok kuvetli biridir.halk eğitim merkezinde 10 yıl el sanatları usta öğreticiliği yapmıştır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞÜKRÜ ERTÜRK

  Borçka

  1965 YILINDA ARTVİN İLİ BORÇKA İLÇESİ CAMİLİ KÖYÜNDE DOĞDUM.İLK OKULU KÖYÜMDE ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ BORÇKA İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM.TİCARETLE UĞRAŞIYORUM,AK PARTİ BORÇKA İLÇESİ KURUCULARINDAN OLUP,TEŞKİLATIN ÇEŞİTLİ BİRİMLERİNDE GÖREV YAPTIM. 25.12.2011 TARİHİNDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLMİŞ OLUP HALE BAŞKANLIK GÖREVİNİ DEVAM ETTİRİYORUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK YILDIZ

  Arhavi

  1971 yılında Artvin'in Arhavi ilçesinde doğdum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Arhavi'de tamamladım. 1994 Yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun MYO İnşaat Programından mezun oldum. Aktif siyasete 2004 yılında Ak Partiye üye olarak başladıktan sonra sandık kurulu üyeliği, mahalle Başkanlığı görevlerinde bulundum. 2008 Yılında yönetim kurulu üyesi seçildim. 2011 yılı ocak ayında İlçe Başkanı olarak atandım. Halen İlçe Başkanı görevimi yürütmekteyim. Kendi şirketimde Reklamcılık sektöründe ticari faaliyetimi sürdürmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.