• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET SÖNMEZ

  Yusufeli

  1967 yılında Artvin in Yusufeli İlçesinde doğdum.İlk okulu Yusufeli de ortaokul ve Liseyi Yusufeli İmam Hatip Lisesinde okudum.Akdeniz Üniversitesi meslek yüksek okulu muhasebe bölümünü bitirdim.Lise ve Üniversite yıllarımda çeşitli sosyal ve siyasi etkinlilerde görev aldım.1993 Yılında aktif Siyasi hayatıma Refah Partisi ile başladım. Yönetimlerinde görev aldım,1994 Yılında Belediye Meclis Üyeliğine seçildim. Ak Parti Yusufeli kurucu Üyeliği ve Yönetimlerinde Başkan yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliklerinde görev yaptım.İki dönem Ak Partiden Belediye Meclis Üyeliği yaptım. Bir çok sivil toplum örgütlerinde başkanlık yaptım ve yapmaktayım. 24/11/2011 yılında ilçe Başkanlığı görevine seçildim,28/12/2014 Tarihin de İkinci kez seçilerek görevime devam etmekteyim. Ticaretle uğraşmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ETEMŞAH COŞKUN

  Şavşat

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLYAS GÜVEN

  Hopa

  06.03.1971 TARİHİNDE RİZE DE DOĞDU.İLKOKUL ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİNİ HOPA VE BOLU DA TAMAMLADI.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET VE HALKLA İLİŞKİLER MEZUNUDUR.ÇEŞİTLİ ZAMANLARDA YÜKSEK OKUL VE HALK EĞİTİM MERKEZLERİNDE İTHALAT İHRACAT UYGULAMALARI VE DIŞ TİCARET UYGULAMALARI KONULU DERSLER VE SEMİNERLER VERMİŞTİR.DÖRT YIL SÜRE İLE HOPA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTI.HOPA VE İZMİR DE GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET SEKTÖRÜNDE AKTİF OLARAK FAALİYETLERDE BULUNMAKTADIR. 2009 YILINDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK AKTİF SİYASET HAYATINA BAŞLAMIŞTIR 25.01.2012 TARİHİNDEN BU YANA İKİ DÖNEMDİR İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEDİR. EVLİ VE ÜÇ KIZ ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAKSUT KOÇAK

  Merkez

  1982 Artvin Merkez doğumlu Maksut KOÇAK, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesin de Lisans eğitimini yabancı dilde (İngilizce) İletişim dalında tamamladı.Çeşitli Uluslararası Öğrenci topluluklarında etkin görevlerde bulunan Koçak’ın Yerel gazeteler ve çeşitli haber sitelerinde makaleleri yayınlanmaktadır.Uzun yıllar Ar-Ge, Tanıtım Medya İl Başkan yardımcılığı ve Sosyal Medya İl Koordinatörlüğünü yürüten Maksut KOÇAK aynı zamanda Ak Parti Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı Artvin Koordinatörlüğü görevini üstlenerek programın uygulanmasını sağlamıştır.KOÇAK şuanda Ak Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA BAYRAKTAR

  Ardanuç

  01.11.1982 TARİHİNDE ARDANUÇ DOĞDU İLK ÖĞRETİMİNİ ARDANUÇ TA ORTA ÖĞRETİMİNİ KARABÜK İMAM HATİP OKUDUM, LİSE ARDANUÇ ÇPLİSESİNDE DE TAMAMLADIM ARDANUÇ TA ESNAFLIK YAPIYORUM. AK PARTİ TEŞKİLATINDA GEÇLİK KOLLARINDA GÖREV ALDIM, AK PARTİ YÖNETİMDE GÖREV ALDIM.24.07.2015 TARIHINDE ATAMA OLARAK İLÇE BAŞKANI OLDUM 5.OLAN KONGREDEN TEKRAR SEÇİLİP GÖREVİME DEVAM EDİYORUM..

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAMİ GÜLSÜYÜ

  Murgul

  1978 YILINDA BOÇKADA DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ BORÇKA ANBARLI Y.İ.B.O ' DA OKUDU. LİSE EĞİTİMİ MURGUL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE OKUDU. 1997 YILINDA KOCAELİ MESLEK YÜKSEK OKULUNA GİRDİ. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE BAŞKANLIĞI YAPTI.AKPARTİ DE 2001 YILINDA SİYASETE BAŞLADI MURGUL GENÇLİK KOLLARI KURUCU BAŞKANLIĞI YAPTI.GEÇMİŞ YILLARDA AKPARTİ TEŞKİLAT BAŞK. YAPTI. TİCARETLE UĞRAŞMAKTA EVLİ 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞÜKRÜ ERTÜRK

  Borçka

  1965 YILINDA ARTVİN İLİ BORÇKA İLÇESİ CAMİLİ KÖYÜNDE DOĞDUM.İLK OKULU KÖYÜMDE ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ BORÇKA İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM.TİCARETLE UĞRAŞIYORUM,AK PARTİ BORÇKA İLÇESİ KURUCULARINDAN OLUP,TEŞKİLATIN ÇEŞİTLİ BİRİMLERİNDE GÖREV YAPTIM. 25.12.2011 TARİHİNDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLMİŞ OLUP HALE BAŞKANLIK GÖREVİNİ DEVAM ETTİRİYORUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK YILDIZ

  Arhavi

  1971 yılında Artvin'in Arhavi ilçesinde doğdum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Arhavi'de tamamladım. 1994 Yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun MYO İnşaat Programından mezun oldum. Aktif siyasete 2004 yılında Ak Partiye üye olarak başladıktan sonra sandık kurulu üyeliği, mahalle Başkanlığı görevlerinde bulundum. 2008 Yılında yönetim kurulu üyesi seçildim. 2011 yılı ocak ayında İlçe Başkanı olarak atandım. Halen İlçe Başkanı görevimi yürütmekteyim. Kendi şirketimde Reklamcılık sektöründe ticari faaliyetimi sürdürmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.